• ( چیزی را برزبان نیاورید که از ارزش شما بکاهد (امام حسین ع) 


 

  •  


    جلسات دیدار  
     

    جلسات دیدار بامعلم و دریافت کارنامه ی ماهانه مهر در پایه ها  بشریح ذیل برگزار می گردد

     

     

     

    شنبه    ساعت 10:30              پایه اول

     

     

     

    شنبه       "       13:30            پایه دوم 

     

     

     

    شنبه       "        9:30            پایه چهارم 

     

     

     

    یکشنبه  ساعت      8               پایه پنجم 

     

     

     

    یکشنبه     "       13:30            پایه سوم

     

     

     

    یکشنبه     "        13:30           پایه ششم


     


     


     

     
     

    باز محرم رسید، ماه عزای حسین / سینه‌ی ما می‌شود، کرب و بلای حسین

     

    کاش که ترکم شود غفلت و جرم و گناه / تا که بگیرم صفا، من ز صفای

     

    حسین 

     


     

              ارزشیابی ماهانه 

     درتمامی پایه ها از شنبه 93/7/26ارزشیابی دروس انجام می شود متعاقبا

     

    کارنامه ماهانه دانش آموزان ارسال می گردد 

     


      مسابقات ورزشی  

     مسابقات فوتبال جام قربان تا غدیر از شنبه 93/7/26 دربین پایه ها در مدرسه برگزار می گردد  

                                                 
                                                                                                                                                   
                                                                                                         

     نتایج مسابقات فوتبال مهرماه جام قربان تا غدیر  

    فینال 

    ششم 

    پنجم                    پنجم

    چهارم

    سوم                  سوم

    دانش آموزان پایه ی سوم و پنجم قهرمانی شما در مسابقات فینال و کسب کاپ قهرمانی این دوره

    از مسابفات بر شما مبارک باد 


     

    برگزاری کلاس های ورزشی 

    ولی محترم     

    با سلام واحترام مدرسه کلاس های ورزشی تخصصی را در راستای رسیدن به استانداردهای بین

     المللی ورزشی ، کشف استعدادها و تقویت روحیه مسئولیت پذیری فرزندمان برگزار می کند این

     کلاس ها روزهای پنج شنبه به صورت رایگان در مدرسه تشکیل خواهد شد

    شروع کلاسها : پنج شنبه 93/8/1

       

    ساعت 9 الی 11


     

    معرفی دانش آموزان برتر درسی ، رفتاری و انضباطی 

    پایه دوم : آرین یوسفی 

    پایه سوم : آبتین نقشینه ، آرتین عقیلی
    پایه چهارم : سهراب ربیعی - مهرداد جمالی  
    پایه پنجم : کیارش نادری – آریا مقدم – شاهین کشاورز – ارسام بهداد کیا 
     

    دانش آموزان تلاشگر
     
    پایه دوم : امیرحسین مقدسی فر ، محمد حسین حاجی زاده – و طاها سلحشور
    پایه سوم : کیان موسوی ، رامبد کیانی ، آراز ولی زاده
     پایه چهارم :مخمد رضا ابراهیمی - سپهر عمارلو - سورد ستوده 
    پایه پنجم : نوید پورکارگر، آرین مرادی ، محمد حسین حصاری ، پارسا اخوان 
    -------------------------------------------------------

    شورای دانش آموزی

      

     شنبه 93/8/3 انتخابات شورای دانش آموزی در مدرسه برگزار شد و نتیجه انتخابات بشرح ذیل

     
     
     
     
     

    اعلام شد   

    آقایان : رضا دستاران 40 رای رئیس شورا   

    شروین ایرج پور 30 رای نایب رئیس  

    ایلیا محمدی 28رای منشی 

     

    و آقایان سید سپاس میرهادی و سهراب ربیعی عضو علی البدل

                                                   

      

     

                                                      

       


     

    بخش زبان   

    Top Students

     

    سالار بیابانی                       first (1)

    آرتین عقیلی first (2)                      

    ارسام  بهداد کیا                        family (1)

    شایان فرزانه                      family (4)

    بردیا یگانه                            pocket

     
    .دانش آموز عزیز به شما تبریک عرض می کنیم

     

     

         سام قدسي

                پسر خوبم امیدواریم همه ی روزهای زندگیت به قشنگیه روزهای بهاری باشد 

     -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    سرکار خانم حیدری مشاور مدرسه روزهای یکشنبه و سه شنبه 

       
     

       از ساعت 9 تا 12:30 در مدرسه حضور دارند